Wersja Polska English Russian
JSU Pobierowo JSU Pobierowo JSU Sianożety JSU Noclegi Zakopane
JSU Pobierowo

 

ZIELONE SZKOŁY PRZEZ CAŁY ROK

 

LETNIA  PRZYGODA - WAKACJE 2020

 

Zapraszamy zorganizowane grupy Seniorów do spędzenia uroczego wypoczynku , tuż przy plaży.

Od 75 PLN
 

OW "Neptun" Sianożęty przedstawia Państwu ofertę 2-tygodniowych turnusów rehabilitacyjnych.

Posiadamy stosowne uprawnienia do przyjmowania osób korzystających z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

WCZASY 2020

Od 86 PLN

ATRAKCJE W OKOLICY




Z kijkami, spacerem, rowerem
Sianożęty – to oaza spokoju i relaksu. Tutaj morze szumi przyjaźnie , piasek rozgrzewa a przyroda przynosi ukojenie.
Można tu rozpocząć wielką wyprawę rowerowym , międzynarodowym szlakiem nadmorskim lub wybrać się do najstarszych dębów w Polsce rosnących w Kołobrzeskim Lesie – 810-letniego Bolesława i 650-letniego Warcisława.
Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Helios” w Ustroniu Morskim z basenami , kortem i kręgielnią.
Amatorzy awiacji powinni odwiedzić lotnisko w Bagiczu , którego historia sięga 1935 r. Lotnisko jest otwarte dla ruchu turystycznego i czarterowego.
Aby móc podziwiać piękno Morza Bałtyckiego należy odwiedzić latarnię morską w Gąskach , która jest drugą pod względem wysokości na polskim wybrzeżu.
Skansen Chleba w Ustroniu Morskim zaprasza na poczęstunek. Tu można spróbować przede wszystkim prawdziwego chleba wypiekanego według staropolskich receptur, wysłuchać prelekcji na temat historii chleba czy obejrzeć przedmioty obrazujące historię piekarnictwa.

Samochodem, autobusem
Kołobrzeg – miasto uzdrowiskowe i portowe z bogatą ofertą kulturalną. Liczne trasy spacerowe pozwolą na swobodne i spokojne zwiedzanie: Ratusz, Bazylika pw. NMP, kamienica kupiecka z XV w., Baszta Lontowa z XV w. , Pałac Braunschweigów , Muzeum Oręża Polskiego , Port Jachtowy , Reduta Solna , Latarnia Morska , molo , Pomnik Zaślubin Polski z Morzem , Fort Wilczy , Kamienny Szaniec. Stąd można wyruszyć na morską przygodę m. in. na wyspę Borholm , połów dorszy czy rejs wycieczkowy.
Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy dostarczą niezapomnianych wrażeń natury estetycznej i duchowej , pobudzą narząd wzroku oraz zmysł powonienia. Do zobaczenia jest 28 Ogrodów Tematycznych , Labirynt czy wieża widokowa.
Woliński Park Narodowy – położony na terenie wyspy Wolin. Na obszarze parku znajdują się ślady pozostałości grodzisk i osad z czasów historycznych. Park posiada wiele atrakcji : Centrum Edukacyjno-Muzealne , Zagrodę Pokazową Żubrów , punkty widokowe na Górze Gosań czy przy Jeziorku Turkusowym.
Piracka Przygoda w Reducie Solnej w Kołobrzegu – program artystyczno-rozrywkowy z czynnym udziałem widzów , oparty na starych tradycyjnych , żeglarskich zabawach w formie konkursów , oprawiony muzyką folkową i szantami.
Dziki Zachód i Wioska Indiańska w Zieleniewie to centrum rozrywki dla każdego. Odbywają się tu pokazy kowbojsko-indiańskie , kaskaderskie oraz scenki westernowe. Można zwiedzić mini ZOO , przejechać się bryczką lub konno wierzchem.
Wioska Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim – turyści odwiedzający wieś mogą wziąć udział w grach terenowych , podczas których powinni wykazać się wytrzymałością w walce ze zmęczeniem i strachem. W programie m. in. terenowa gra fabularna „Hobbit czyli tam i z powrotem” czy „Wyprawa przez Mroczną Puszczę”.

 

 

JSU  Diament  - Lokalizacja
Zdjecia i filmy JSU  Diament
Atrakcje w okolicy JSU  Diament
Facebook dołacz do nas JSU  Diament
 

infolinia

Wykonanie: © HotelSoft

Jesteś 1 osobą On-Line